Meno kolektyvai

Tytuvėnų kultūros centre veikiančių mėgėjų meno kolektyvų sąrašas 2016 m. - 2017 m.

 

 Liaudiškos muzikos kapela „Svaja“. Vadovas R. Zenauskas

 

Kolektyvas susikūrė 2009 m. Kapelos tikslas buvo pasiruošti Lietuvos tūkstantmečio dainų šventei. Pradžia buvo sunki visiems - ir jauniesiems, ir suaugusiems muzikantams, bet didelis kolektyvo narių noras, užsispyrimas, ryžtas parodė, kad viskas įmanoma. 2009 m. kolektyvas dalyvavo Lietuvos tūkstantmečio dainių šventėje "Amžių sutartinė". 2009 m. suorganizuota dvylika koncertinių pasirodymų. 2010 m. įvyko kapelos "Svaja" vienerių metų jubiliejinis koncertas. Šiuo metu kapela rengia įvairių renginių programas, koncertuoja Kelmės rajono šventėse, rengia koncertus kituose rajonuose. Kapelai suteikta II kategorija.

 Vaikų ir solistų dainavimo studija. Vadovas R. Zenauskas

 

Vaikų dainavimo studija įsikūrė 2009 m. spalio 1 d. Joje dainuoja 9  14 m. amžiaus vaikai. Su kiekvienu iš jų dirbdama individualiai. Mokama ne tik dainuoti, bet ir elgesio scenoje, šokio judesių, bendravimo taisyklių, ugdoma muzikinė klausa. Ši grupė koncertuoja įvairių renginių metu.

 Vaikų kolektyvas „Tarškynėlė“. Vadovė M. Sakienė

 

Tytuvėnų kultūros centro vaikų kolektyvas "Tarškynėlė" susikūrė 2014 metų spalio mėnesį. Kolektyvas "Tarškynėlė", tai vaikų kolektyvas, kuris dainuoja, deklamuoja, vaidina. Dalyvaujančių vaikų amžius nuo 4 metų iki 13 metų.

Solistų būrelis. Vadovė M. Sakienė

Tytuvėnų kultūros centro vaikų solistų būrelis susikūrė 2015 m. Dalyvių amžius - 4-13 m. Būrelio nariai - įvairių švenčių, koncertų, konkursų dalyviai ir prizininkai.

Vaikų šokių kolektyvas. Vadovė H. Barkauskienė

Kolektyvas susikūrė 2009 m. spalio mėnesį. Mažieji kasmet pasirodo ne tik Tytuvėnų kultūros centro renginiuose, bet ir rajoninėse šventėse. Repeticijų metu mokomasi šokti, išgirsti muziką bei ją susieti su judesiu. Taip pat tapo tradicija organizuoti šventines popietes kartu su tėveliais.

Jaunimo liaudiškų šokių grupė. Vadovė H. Barkauskienė

Kolektyvas susikūrė 2008 m. Šokėjai turi kuo pasigirti - pelnę aplodismentų už puikius šokius ne tik gimtame mieste, bet ir kitose Lietuvos vietose. 2009 m. dalyvavo Lietuvos tūkstantmečio dainų šventėje "Amžių sutartinė". 2011 m. dalyvavo tautinių šokių festivalyje Vengrijoje. Kolektyvui suteikta II kategorija.

Merginų liaudiškų šokių grupė. Vadovė H. Barkauskienė

Kolektyvas susikūrė 2008 m. Merginos šoka tiek miestelio organizuojamose šventėse, tiek aplinkiniuose rajonuose. 2014 m. merginų šokių kolektyvas dalyvavo Lietuvos Dainų šventėje Vilniuje. Kolektyvui suteikta II kategorija.