Meno kolektyvai

Tytuvėnų kultūros centre veikiančių mėgėjų meno kolektyvų sąrašas 2018 m. - 2019 m.

Tytuvėnų kultūros centre veikiančių mėgėjų meno kolektyvų sąrašas 2016 m. - 2017 m.

 

 Liaudiškos muzikos kapela „Svaja“. Vadovas R. Zenauskas

Kolektyvas susikūrė 2009 m. Kapelos tikslas buvo pasiruošti Lietuvos tūkstantmečio dainų šventei. Pradžia buvo sunki visiems - ir jauniesiems, ir suaugusiems muzikantams, bet didelis kolektyvo narių noras, užsispyrimas, ryžtas parodė, kad viskas įmanoma. 2009 m. kolektyvas dalyvavo Lietuvos tūkstantmečio dainių šventėje "Amžių sutartinė". 2009 m. suorganizuota dvylika koncertinių pasirodymų. 2010 m. įvyko kapelos "Svaja" vienerių metų jubiliejinis koncertas. Šiuo metu kapela rengia įvairių renginių programas, koncertuoja Kelmės rajono šventėse, rengia koncertus kituose rajonuose. Kapelai suteikta II kategorija.

 Mergaičių dainavimo grupė. Vadovas R. Zenauskas

 

Vaikų dainavimo studija įsikūrė 2009 m. spalio 1 d. Joje dainuoja 9  14 m. amžiaus vaikai. Su kiekvienu iš jų dirbdama individualiai. Mokama ne tik dainuoti, bet ir elgesio scenoje, šokio judesių, bendravimo taisyklių, ugdoma muzikinė klausa. Ši grupė koncertuoja įvairių renginių metu.

Suaugusiųjų dainavimo grupė. Vadovas R. Zenauskas

 

Ši grupė susikūrė 2016 m. Koncertuoja įvairiuose renginiuose.  

Vaikų dainavimo būrelis. Vadovė M. Sakienė

Tytuvėnų kultūros centro vaikų dainavimo būrelis susikūrė 2015 m. Dalyvių amžius - 7-13 m. Būrelio nariai - įvairių švenčių, koncertų, konkursų dalyviai ir prizininkai.

Vaikų šokių grupės "Gilius" ir "Bildukai" Vadovė H. Barkauskienė

 

Kolektyvai susikūrė 2009 m. spalio mėnesį. Mažieji kasmet pasirodo ne tik Tytuvėnų kultūros centro renginiuose, bet ir rajoninėse šventėse. Repeticijų metu mokomasi šokti, išgirsti muziką bei ją susieti su judesiu. Taip pat tapo tradicija organizuoti šventines popietes kartu su tėveliais.

Merginų šokių grupė "Smiltelė". Vadovė H. Barkauskienė

 

 

Kolektyvas susikūrė 2008 m. Merginos šoka tiek miestelio organizuojamose šventėse, tiek aplinkiniuose rajonuose. 2014 m. merginų šokių kolektyvas dalyvavo Lietuvos Dainų šventėje Vilniuje. Kolektyvui suteikta II kategorija.

Moterų šokių grupė. Vadovė H. Barkauskienė

 

 

Kolektyvas susikūrė 2017 m. Moterys šoka įvairiuose miestelio, rajono renginiuose.